טורנטו – קנדה

לחקור את פיונירים. ליהנות בוטיקים, גלריות אמנות. לבזבז ולקבל קפה-של בלזק. תקשיב בגינה מוסיקה טורונטו הממוקם ב הארבורפרונט טורונטו. עוצב על ידי המעצב יו יו מה והנוף הצ'לן הנודע ג'ולי Moir מסרווי גרדן הוא השתקפות בנוף של סוויטה מס ' 1 של באך בסול מז'ור לצ'לו ללא ליווי. נשאלת השלאה האם לבחור טיולים לרוקיס הקנדים או לטייל בטורנטו?
לראות בפארק אירלנד ואת טורונטו אירי הרעב האנדרטה מצוקתם של אירי שהיגר טורונטו נזכר האנדרטה יוצאת דופן זו.ללכת לשוק. ישנם מגוון רחב של שווקים בטורונטו. סנט לורנס שוק דורג בשוק מספר 1 בעולם על ידי נשיונל ג'יאוגרפיק. אבל יש גם מפעלי-לבנים ירוק עד בעל שוק איכרים, טבע הליכות, כיתות, קפה, אופניים עבודות, גנים ושוק גם קנסינגטון (kensington) אשר היא קהילה כמו שוק. הוא כולל חנויות בגדים וינטאג, בתי קפה מקומיים, כמו גם אוכל מעולה.
ריברדייל החווה המשקיפה על שעמק דון הזה 7.5 דונם בחווה כולל שבילים דרך מיוער אזורים, סביב בריכות, ולתוך גינות פרפר-הרב-פרח-ירק. לבקר את חיות ולשוחח עם החקלאי במהלך יומיומית.
נלך לשחות או נתפוס שמש. ישנם 11 המיועד חופים בטורונטו עם דגל כחול אישורים המעידים כי הם נפגשים הזה הבינלאומי בתווית של סטנדרטים גבוהים עבור איכות המים, ניהול סביבתי, חינוך סביבתי, ואת הבטיחות ושירותים.
גילוי טיולים. ישנם 12 גילוי הליכות תכננתי על ידי תושבי טורונטו. לחץ להורדת קובץ PDF עבור כל אחד.
לקחת אודם. זהו הפארק הגדול של טורונטו, שבינה מורנה רכסים אלון אל חופי ימת אונטריו המכסה מעל 40 קילומטרים רבועים, המלחות הגדולות של קנדה. מסלולי הליכה נהדרים.
לחקור הארבור פרונט. תמיד יש מגוון רחב של דברים בחינם, בעלות נמוכה לעשות ליד האגם.
מדיטציה. לאט לאט לכיתת מדיטציה חינם.
אירועים ציבוריים המשבצות. חפשו אירועי כיכר פיליפס נתן ומאוניברסיטת יונג. בשניהם יש אירועים קורים כמעט בכל סוף שבוע.
ניו אורלינס בטורונטו. כל שבת אחר הצהריים יש מוסיקה בטברנה של גרוסמן בשדרת Spadina – בדרך כלל פטריק Tevlin וידידים מאושר.